444 44 25

  • Adres: Akbük Köyü, Didim-AYDIN
  • Telefon: +90 (256) 822 11 00
  • Fax: +90 (256) 822 11 21
  • E-Mail: info@caprice.com.tr

(*)Online Rezervasyon Sistemi KullanımıCaprice otel online rezervasyon sistemi internet üzerinden online olarak tatilinizi planlayabileceğiniz, online ödemenizi yapabileceğiniz elektronik rezervasyon sistemidir. Sağ tarafta oda özelliği, geceleme, yetişkin, çocuk alanlarından uygun alanları seçiniz oda özelliği kısaltmalarının acılımı;
Deniz Mnz = Deniz Manzaralı
Dağ Mnz = Dağ Manzaralı
Deniz-Hvz Mnz = Deniz- Havuz Manzaralı
Bahce Mnz = Bahçe Manzaralı
Aile Odası = Aile Odası
Standart = Standart Oda
Küçük Oda = Küçük Oda
SUİT Aile Odası = SUİT Aile Odası
Balkonlu = Balkonlu Oda
Balkonsuz = Balkonsuz Oda
Oda ozelligiGeceleme 7 gün seçili olarak gelir.
Yetişkin sayısı girildikten sonra, çocuk sayısı seçilirse çocukların yaş alanı kısmı acılır.Sıfır 5 yaş arası çocuklar ücretsiz,6-12 yaş arası çocuklar %70 indirimlidir.İndirimlerden yararlanabilmek için çocuk yaşlarını girmek gerekmektedir.İndirimde yaş yıl bazında hesaplanır.

CocukYasibu alanlara çocukların yaşı girilir. Ara butonu tıklanır.Sağ taraftan 1 den 5'e kadar farklı tarihlerde rezervasyon secebileceğiniz gibi 1 den 5'e kadar aynı tarihte rezervasyon(oda) secebilirsiniz .

Paket

1.Hafta, 2.Hafta, 3.Hafta, 4.Hafta, 5.Hafta şeklinde rezervasyonlar sıralanmış olup, her rezervasyon için "Oda Tipi Seçiniz" ve "Geliş Tarihi Seçiniz" kısımları vardır.
Oda tipini seçiniz kısmında oda özellikleri kısaltmalarıyla verilmiş olup parantez içinde kaç kişi kalacağı belirtilmiştir.
Seç kısmı tıklanarak; bir rezervasyon satın alınacağı gibi birden fazla rezervasyonda satın alınabilinir
UygunOdaBulunmamaktadir

Eğer belirtilen tarihte uygun oda yoksa sağ alt köşede kırmızı kutucuk halinde "Belirtiğiniz tarihte uygun oda bulunmamaktadır" uyarı mesajı çıkmaktadır.
Belirtilen tarihte uygun oda varsa istenilen rezervasyondan uygun olan
seçilir.

PakeyTekli Resimde görüldüğü gibi 5 kişilik Deniz manzaralı Aile Odası Giriş Tarihi:29.06.2017, Çıkış Tarihi:06.06.2017 ve
toplam tutar üzerinden %55,46 indirim uygulandığı oda fiyatının 6.889,70 TL den 3.068,95 TL ye düştüğü görülmektedir.

İşletmemizden alınan rezervasyonlar için erken rezervasyon indirimi uygulanmaktadır.Rezervasyonunuzu ne kadar erken oluşturursanız indirimlerden o kadar yararlanabilirsiniz .Bir yada birden fazla rezervasyon alınarak her yıl daha fazla indirim kazanabilirsiniz.Çoklu rezervasyon yapıldığı zaman ekran görüntüsü aşağıdaki gibi dir.

ResimliPaket

Oda Bilgileri ve Resimleri kısmını tıklarsanız; oda açıklamaları ve resimlerine bakabilirsiniz.Eğer tek bir rezervasyon seçerseniz seçilen tek bir rezervasyon üzerinden fiyatlandırılırsınız, çoklu seçimlerde, seçilen rezervasyonların toplamı kadar ücrete tabi olursunuz.

Seçilen rezervasyonların altında toplam tutar alanında ödeyeceğiniz tatil ücretinin toplamını görmektesiniz.Toplam fiyat yanından ne kadar indirim kazandığınızda gösterilmektedir.
Rezervasyon oluştur dedikten sonra rezervasyon oluşturma sayfasına yönlendirileceksiniz.

Rezervasyon oluştur sayfası aşağıdaki gibidir.Rezervasyon talep edenin bilgileri ve rezervasyon fiyatı; talep formunda görülmektedir.
Ad, Soyad, Doğum Tarihi, Uyruğu(Yabancı uyruklular için Diğer), T.C. Kimlik No, E-mail, Sabit Telefon, Cep Telefon alanlarının doldurulması zorunlu alanlardır.

Bu alanlar doldurulduktan sonra talep formunun hemen altında
"Rezervasyon ve İptal Şartlarını okudum, anladım ve kabul ediyorum" ,
"Gizlilik ve Güvenlik koşulların Okudum anladım", bilgilendirme SMS alanları görünmektedir.Gizlilik ve Güvenlik Koşulları ve Rezervasyon İptal Şartları'nın üzeri tıklandığında acılan penceredeki Rezervasyon iptal ve Gizlilik ve Güvenlik Koşullarını Lütfen okuyunuz.

Rezervasyon İptal Şartları aşağıdaki gibi dir.
Gizlilik ve Güvenlik Şartları aşağıdaki gibi dir.
Sorun yaşamamanız için lütfen rezervasyon iptal ve gizlilik ve güvenlik koşullarını dikkatlice okuyunuz.Son Aşama olarak "Rezervasyon Talep Gönder" kısmından talebinizi gönderiniz.